Genç düşünüyor, Tecrübe ile uyguluyoruz....

Kına Organizasyonları

Bir Kına Hikayesi

Bir kına organizasyonunun firmamızca ilk görüşmeden tamamlanmasına kadar geçen hazırlık ve çalışma sürecini sizler için kaydettik.
Bu özel gününüzün nasıl planlandığını ve nasıl hummalı bir çalışma ile hazırlandığını buyurun beraber izleyelim.
Gelin hanımların,  düğün öncesinde sevdikleri ile eğlendiği, kınaya özgü özel ritüellerin yapıldığı, duygulu anların yaşandığı  kına geceleri, hazırlamış olduğumuz özel  programlar  ile hem sizin hem de misafirlerinizin güzel vakit geçireceği bir davet olacaktır.  Özel tasarım kına kaftanları ve aksesuarları, kına koltuğu,  kına organizasyonu (gelin çıkışı,  geline kına yakılması, gelin hanımın arkadaşlarına kaftan giydirilmesi,  kına hamamı,  kına ekibinin gösterisi )  devamında eğlence için dansöz, müzisyenler, ses, sahne ve ışık  sistemi kurulumu hizmetlerimizdendir. Kına davetinizi vereceğiniz mekanın sizi yansıtacak şekilde dekore edilmesi, kınanız için özel olarak tasarlanmış hediyelikleriniz, şeker ve anı köşelerinizin de hazırlanması sunduğumuz hizmetler arasındadır.

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura
   f t g i

   Bize Ulaşın

   Dobruca Mah. 3.Nilüfer Cad. No: 106 Bursa / Osmangazi
   Telefon :  +90(224) 2211666
   Faks : +90 (224) 2245021
   GSM: +90 (544) 5177402
   GSM: +90 (545) 5177402
   www.ajanssir.com
   info@ajanssir.com

   Biz Kimiz ?

   Organizasyonun planlanmasından, hazırlanmasına; başlangıcından bitimine kadar, her türlü detayla ilk günkü heyecanla ilgilenen SIR Organizasyon'un amacı; sizlere kusursuz ve hep hatırlayacağınız hizmeti verebilmektir.